Blog je ve výstavbě

Z deníčku absolventa

11. června 2017 v 17:17 | Kačka |  Z deníčku absolventa
Připravte se, vstávám z mrtvých...!

...no dobře, to byl jen vtípek na odlehčení situace Smějící se

samozřejmě vás všechny moc mooc ZDRAVÍM!!!!
HOLKY MOJEE!!

Aaach...po takové době! Styď se Kačeno!
Začala bych asi tíím, jak se máte vy? To totiž byl ten prvotní impuls, proč jsem zase zavítala sem zpátky na blog. Styyskalo se mi.."smrk"... A tím končííme s dojááčkama! Smějící se
Co je novéého? Prosím prosím nějaká hodná duše zasvěťte mě do aktuálního dění. Kdo se objevil kdo se ztratil, co máte v plánu vy?

Snad se na mě moc nezlobíte Překvapený. Ta neaktivita měla pochopitelně své důvody. Postupně se tady chci o tom rozepsat, ale už z názvu vyplýva, že to byla hlavně maturitka. Mám totiž neskutečnou potřebu to s někým sdílet, zanedlouho se i dozvíte proč. Takže bych postupně chtěla uveřejnit pár aktualitek a informací.

Zatím se mějte moc krásně!

vaše (Thriller zombík) Kačka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 11. června 2017 v 19:00 | Reagovat

Ahoj Kačí, předpokládám, že priorita škola, maturita je zdárně za tebou a blogový svět se ti znovu otevírá a to je dobře, moc dbře. Já taky svůj blog flákám a je mi to líto, že je to tam stojatá voda.. nosím v hlavě  už dlouho něco, z čeho by mohla být i povídka,ale sepsat t.. prostě není kdy.. nebo jsem tak vyšťavená, jak psychicky, tak fizicky, že to prostě nejde.. ale slibuju si dovču  tak třeba.. :-)

Tak papa a těším se, že to tu zase žije a třeba se v dhledné dbě připojím.. ♥

2 hanylen2 hanylen2 | 11. června 2017 v 21:34 | Reagovat

Ahojky, Kačko, zy zombie. Tak to jsem moc ráda, že žiješ. Jak je vidět, nikdo se neztrácí -jsme tu stále, i když se odmlčímě. A je skvělé, když o sobě dá někdo vědět. Tak maturita snad dopadla skvěle a držím palce do dalšího kroku, ať je podle tvých představ :-)

3 Kačka Kačka | 12. června 2017 v 18:04 | Reagovat

[1]: Milá Zuzy, dovča je potřeba. Hlavně ať jsi psychicky v pohodě, od toho se ti odvíjí i fyzické zdraví a všechno ostatní se už ukáže samo. :-)

4 Kačka Kačka | 12. června 2017 v 18:07 | Reagovat

[2]: Ahoj Hanylen, to máš teda pravdu. Jsme rády pořád ☺️ Taky jsem občas koukala ale na víc ten čas prostě nebyl a ani myšlenky. :-?. Všimla jsem si, že Jeana se trošku odmlčela, doufám, že je v pořádku?

5 AlbertKed AlbertKed | E-mail | Web | 5. června 2018 v 12:58 | Reagovat

The men's prostate is central to the part of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all types of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal with the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations per week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to look at to ensure a wholesome prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should opt for prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama