Blog je ve výstavbě

Červen 2017

Z deníčku absolventa II - MATURITA

18. června 2017 v 21:09 | Kačka |  Z deníčku absolventa
Zdravíčko 😊

Dneska je to přesně 24 dní od okamžiku kdy jsem úspěšně odmaturovala!.....Uuufff....

Když si vzpomenu jak vypadaly poslední dny před, ještě teď se mi orosí čelo 😂.
Příprava mi začala v podstatě až 1. května. Och...neee... mé utopistické plány "budu se učit už od září" opravdu nevyšly. Za zmínku ovšem stojí, že z velké části to bylo i nárokama naší školy. Překvapilo mě, že ač nám všichni slibovali volnější druhé pololetí a u mnoha kamarádů z jiných škol to tak opravdu bylo, u nás se snad ještě poslední týden v dubnu psaly pololetní práce z matematiky.

Jediným mým štěstím tedy bylo, že můj den D vyšel až na poslední maturitní týden. Jinak bůhví jak by to vlastně všechno dopadlo. 😁 Takhle se teda musím trošku pochlubit že moje výsledné hodnocení zkoušky z dospělosti jsou samé jedničky 🙂.

Ale byla to dřina jako blázen!! 😂 Bohužel nepatřím mezi ty šťastné obdarované lidi, kteří si otázku přečtou jednou a jsou za vodou. To vuuubec 😁

Tři týdny mého života tedy vypadaly tak, že jsem měla budíček v 6.50 a od půl osmé už jsem měla zaražený zadek u stolu. Zvedla jsem jej zhruba kolem desíti večer. A tak to šlo po celou dobu. Nakonec mi to ale přineslo zasloužené ovoce. 😊

A z čeho že jsem maturovala?
Angličtina, čeština
Fyzika
Biologie

I při takové přípravě se mi ale ona mrška nervozita nevyhnula. To prostě přijde na každého. A bez mučení přiznávám, že se moje příprava se neobešla bez pár slzavých údolíček. Smějící se

Naštěstí to ale všechno moc moc dobře dopadlo a po tom všem se mi neskutečně ulevilo! Smějící se

A co teď dál?
Měla jsem obrovské štěstí, protože jsem se po celé roky snažila o co nejlepší známky a to se mi nakonec vrátilo tím, že jsem se vlezla do průměru 1,10, při kterém jsem mohla zažádat o prominutí příjmací zkoušky na medicínu. A ono to vyšlo a dostala jsem se na medicínu do Ostravy kam jsem původně chtěla asi nejvíce. Usmívající se Tento pátek jsem ještě jela na příjmačky do Brna, chtěla jsem si to zkusit. Píšu zkusit, protože jsem sice plánovala, že po maturitě sednu a prostě pojedu a busu se zase učit, aleeee..znáte to. Dostali jste se na svoji vysněnou školu, nemáte tedy motivaci se dýle učit a navíc máte za sebou dosti náročnou maturitu co se týká učení.

A na studium medicíny se začínám opravdu těšit. Bude to opravdu hodně náročné a moc bych si přála to všechno zvládnout a vím, že pro to udělám maximum.

Teď si ovšem užívám ony dokonléé nejdelší prázdniny a těším ze všech zážitků těch, které mi ještě přinesou.

A vám všem přeji příjemný start do nového týdne!

Vaše Kačka

Z deníčku absolventa

11. června 2017 v 17:17 | Kačka |  Z deníčku absolventa
Připravte se, vstávám z mrtvých...!

...no dobře, to byl jen vtípek na odlehčení situace Smějící se

samozřejmě vás všechny moc mooc ZDRAVÍM!!!!
HOLKY MOJEE!!

Aaach...po takové době! Styď se Kačeno!
Začala bych asi tíím, jak se máte vy? To totiž byl ten prvotní impuls, proč jsem zase zavítala sem zpátky na blog. Styyskalo se mi.."smrk"... A tím končííme s dojááčkama! Smějící se
Co je novéého? Prosím prosím nějaká hodná duše zasvěťte mě do aktuálního dění. Kdo se objevil kdo se ztratil, co máte v plánu vy?

Snad se na mě moc nezlobíte Překvapený. Ta neaktivita měla pochopitelně své důvody. Postupně se tady chci o tom rozepsat, ale už z názvu vyplýva, že to byla hlavně maturitka. Mám totiž neskutečnou potřebu to s někým sdílet, zanedlouho se i dozvíte proč. Takže bych postupně chtěla uveřejnit pár aktualitek a informací.

Zatím se mějte moc krásně!

vaše (Thriller zombík) Kačka