Blog je ve výstavbě

Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 17:54 | Kačka |  Mé radosti

Moji milí!


Ještě předtím, než u nás doma definitivně započne štědrovečerní večeře jsem se chtěla pozastavit na blogu a popřát vám!

Zrovna jsem se vrátila ze štědrovečerního venčení hafíka a nevím jak, ale hodilo mě to do takové dojmuté všeobjímající nálady. Asi ta světýlka hrající v oknech všemi barvami, ozdobené stromečky a vědomí rodin sedících spolu u stolu, rozbalujících dárky a užívajících si společné chvíle.
Kéž by to tak bylo po celý rok.

A proto jsem se vám rozhodla sem napsat aspoň takhle krátký vzkazík.

Takže vám všem kočkám které jsem za posledniho půlroku poznala, které jste mi nezvratně zakotvily v srdíčku a naplňujete mě energií a láskou a vůbec všem co tohle čtete přeji krásné, klidné Vánoce!
Ať je prožijete v kruhu svých nejbližších zahrnuti láskou, pozitivní energií a klidem v duši! Doufám, že každý najdete pod stromečkem co jste si přáli a proboha zádné spolknuté kosti ani hořící stromky!

Mám vás všechny moc a moc rádaUsmívající se

Vaše Kačka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 24. prosince 2015 v 21:45 | Reagovat

Milá Kačko. Snad jsi našla mezi dárky ten, který potěšil tvé srdce nebo naopak tebe potěšil něčí šťastný úsměv. A to je věř mi ten nejkrásnější dar. Ať tě potkává i další dny, nejen tento. Hodně radosti a štěstí - to si nedej nikým vzít. :-)

2 Nikola Nikola | 27. prosince 2015 v 10:58 | Reagovat

Já jako každý rok psala už den před Štědrým dnem a celé tři dny blog zazdila - je to tak každý rok, nejsem na internetu, místo toho sem tam zobnu cukroví a díváme se s rodinou na pohádky... Užíváme si sváteční pohodu. Takže na přání pěkných svátků je sice už pozdě, ale doufám, že sis je užila? Já rozhodně ano - ostatně jako každý rok! :-)
Přeji ti klidný a úspěšný celý příští rok - ať se ti daří a splní vše, co si přeješ.

3 Kačka Kačka | 27. prosince 2015 v 22:47 | Reagovat

[1]: Milá Hanylen, tyto Vánoce jsem si snad užila ze všech nejvíce! Pod stromečkem jsem našla CD, a Moonwalk a jako největší překvapení o kterém jsem nevěděla byla kniha Nejsi sám taakze Vanoce tak trochu ve jménu Michaela a já to obrečela jaak želva :) jinak v tom máš pravdu, jsem šťastná když můžu sledovat něčí radost z mého dárku :-) A moc děkuji za přání!  A tobě taky spoustu radosti a lásky a ať už ti hajzlíci na blogu pokoj !

4 Kačka Kačka | 27. prosince 2015 v 22:51 | Reagovat

[2]:  Milá Nikolko, děkuji za přání!  Tobě přeji hlavně hodně klidu, spokojenosti, naplnění, zdraví a lásky.  Ať je příští rok lepší než ten minulý!  A musím říct,  že mi mluvíš z duše Já během svátků dělám asi úplně to samé.  Internetový svět odchází někam mimo mě, zarazím zadek před televizi a s rodinkou si užíváme společných chvilek :-)

5 Nikola Nikola | 30. prosince 2015 v 10:27 | Reagovat

[4]: Také děkuji, Kačko. Já si na letošní rok nemůžu stěžovat - byl klidní - díky za to, že HLAVNĚ na blogu - protože ten loňský by se s tímto jen těžko srovnával. Cítím, že snad ještě najdu sílu a chuť, pokračovat v tom, co jsem před pěti lety s takovou radostí zakládala, bez ohledu na to, že jsem se tu pěkně spálila a že kdybych to tušila, asi bych tenkrát nic nezaložila - hodně mě to změnilo - dávám si teď pozor na lidi - už nejsem tak důvěřivá... Takže vlastně netuším, kam až chci s takovou zajít - jedno vím jistě, chci se pokusit dál psát a vždy doufám, že ne zbytečně - letos byl klid - ač celý rok utekl příliš rychle... Jsem zvědavá, co přinese ten další - kéž by byl tak klidný jako ten letošní.
A Vánoční pohoda? Ta musí být - internet alespoň v tyto dny, nechme internetem. I když vím, že někteří u toho sedí, bez ohledu na to, jaký je den. Já jsem spíš ten typ, že sem zajdu občas - články připravuji dopředu a svůj volný čas se snažím trávit lépe, než vysedáváním u internetu. :-)

6 Kačka Kačka | 2. ledna 2016 v 10:10 | Reagovat

[5]: Jsem moc ráda,  že to s blogem ještě zkusíš!  Určitě to má smysl :-)

7 Nikola Nikola | 2. ledna 2016 v 15:38 | Reagovat

[6]: To se ještě uvidí - jestli to stojí za to - loňský březen, mi dokázal na blogu otrávit celý zbytek roku! :-D Ale taky se mi konečně otevřely oči - to je to jediné, za co můžu být ráda - že jsem konečně otevřela oči. :-)

8 Kačka Kačka | 2. ledna 2016 v 17:43 | Reagovat

[7]: já jsem měla přesně tenhle pocit otevření očí, koncem června,  když jsem narazila na Michaela a začala se do toho všeho tak nějak dostávat. :-)

9 Nikola Nikola | 5. ledna 2016 v 13:44 | Reagovat

[8]: Jenže to moje otevření, to bylo úplně něco jiného - bohužel jsem zjistila, že když potřebuji, aby někdo stál při mně, nestane se tak, že ne všem se dá věřit a že jsem se ve spoustě lidí tady, hrozně zklamala - že jsou možná úplně jiní, než jsem si myslela... A pokud to tak je, asi jsem to neviděla, nebo vidět nechtěla, dokud mi tady někdo z nich neublížil. Změnila jsem se díky tomu i já - nikomu už nevěřím, jen těm, které skutečně znám a těm, kteří znají mě - ne těm, kteří mě na základě něčeho "posuzují od stolu".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama