Blog je ve výstavbě

Začínám

14. listopadu 2015 v 21:20 | Kačka |  Mé radosti
Zdravím vás!Milý čtenáři


vítám tě na svém blogu a moc mě těší, že jsi sem zavítal. Jak sis jistě všimnul, tento blog je starý sotva pár hodin, tudíž tady zatím moc článků nenajdeš. To se ale v nejbližší době stoprocentně změní.
Takže na co se můžeš těšit?


Začala bych tím, proč jsem se rozhodla založit blog. Řeknu ti, že kdyby mi někdo před půl rokem řekl že si založím blog asi bych si klepala na čelo. Jenže pak mě potkala naprosto úžasná věc....onemocněla jsem...

Počkej!
Než zavřeš záložku v prohlížeči s tím, že ta holka asi píše z blázince, dej tomu prosím šanci. Nevinný
Jednoho večera, když jsem zabalená v dece s kapesníkem v jedné a ovladačem v druhé ruce seděla u televize a znuděně přepínala kanály i přesto že se ručička na hodinách nebezpečně blížila půlnoci jenže já byla líná se přesunout do postele, jsem zastavila přepínání na dokumentu This is it.
Hned ze začátku mi na tom něco "nesedělo". Přišlo mi naprosto nereálné že by někdo jako celosvětově známá, novinami nejvíce skloňovaná a se skandálními informacemi spojovaná celebrita mohla být skutečně takto vlídná, nenamyšlená a skromná. Skoro za každým slovem "God bless you", cože?? Tady něco nehraje!

A tohle byl první podnět díky němuž jsem poprvé naťukala do vyhledávače Michael Jackson. Budu se krotit když řeknu, že mi to změnilo život. Podrobněji se o tom určitě plánuji ještě zmínit, ale co podstatného z toho p
lyne je, že hlavní důvod proč jsem se rozhodla založit blog je potřeba se vyzpovídat. Svěřit se se svými postřehy, názory, objevy nebo "obyčejnými" radostmi. Chci sdílet své nadšení posledního půlroku. Chci s tebou sdílet svou fanouškovskou závislost na Michaelu Jacksonovi! Chci přisypat trošku cukříku do tvé mysli a chci ti dělat radost!
A jako doplněk bych řekla snad jen to, že mému nejbližšímu okolí jde už ze mě hlava kolem.
Můžeš si tedy jako další důvod připočíst absenci posluchačů mých euforických výbuchů nadšení. Mrkající


Jenže pak jsem si řekla, že já jsem vlastně opravdu hodně nerozhodná osoba a nezvládla bych mít blog jen s jedním tématem. Takže jsem naprosto jednoduchou rovnicí došla k závěru, že když už tak už. Jestli si tedy mám za

ložit blog , chci s tebou sdílet úplně všechny své radosti. Vše, co se mi podaří vyrobit, upéct, čím si dok
ážu usnadnit život, co jsem si zajímavého přečetla nebo jakou zemi ti můžu
nabídnout k virtuální návštěvě.
No a to je asi vše co bych ti k úvodu asi měla a chtěla říct. Pokud jsi vydržel a dočetl až sem tak ti moc děkuji a velmi si toho vážím. A doufám že se zastavíš i příště na mém blogu.

vaše Kačka

Smějící se


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 15. listopadu 2015 v 6:39 | Reagovat

Milá Kačenko, každého, koho se Michael dotkl, musí být otevřený srdcem a to ty jsi.. ♥ Moc se těším, co si pro nás nachystáš, beru všechno :-) Přeji ti,aby te blogování bavilo, těšilo a naplňovalo, pak bude spokojených čtenářů přibývat, za sebe můžu říct, že já tu budu často! Tak mnoho úspěchů a radosti z tvého blogu.

2 hanylen hanylen | 15. listopadu 2015 v 13:43 | Reagovat

Ahoj, Kači. je to užasně napsaný článek. Není divu, že tě Michael oslovil a nejsi sama. NIkdy si tak nesmíš připadat. A nebudeš, bude-li on někde v pozadí, ve tvé mysli. Vím, že vedení blogu zabere spoustu času, úvah co tam dát. Piš a přidávej tam to, co tě zajímá - i když u nás fanoušků je to teď právě tahle osobnost. Ale nějak všechno s ní souvisí. I to psaní povídek. Přeji ti hodně síly, výdrž a hlavně radosti - protože to je na tom hlavní. I kdyby tolik komentářů nebylo, neber si to tak příliš.

3 mydailypleasures mydailypleasures | 15. listopadu 2015 v 14:11 | Reagovat

[1]: jů děkuju ti moc :) vážím si toho.

4 mydailypleasures mydailypleasures | 15. listopadu 2015 v 14:15 | Reagovat

[2]: Děkuji za podporu, vynasnažím se :))
A s těma povídkama. Možná mě někdy něco napadne. Ale sama si zatím netroufám vymyslet něco o Michaelovi, přijde mi, že k tomu už člověk musí být v psaní opravdu skvělý a zběhlý aby to zvládl.  :)

5 hanylen hanylen | 15. listopadu 2015 v 16:41 | Reagovat

[4]: No, Kačko, je to jako vždycky. Já vím, že je to určitý jakoby závazek - pocit, že to někdo čte a síla věřit si. Pak čekat ty komentáře. Ale někdy bys měly vidět ty začátky. Čím dál tím víc se ale podle mého, když se někdo nevzdá zlepšuje. Každý má jinou fantazii a jiný styl psaní - jde jen o to začít - Pět řáděk, deset řádek a jede to pak samo. Hlavní je zachytit i včas nápady, inspiraci a mít u sebe vždycky poiblíž papír a pero.

6 Simoňka Simoňka | Web | 15. listopadu 2015 v 17:12 | Reagovat

Ahojky. Je fajn, že nám pribudla nová spoločníčka. Ako vidím, aj u teba bol This Is It prelomový. To nie si sama, tak nejak, to nakoplo i mňa. Nikdy sa neboj, čo si o tebe myslia druhý, a v prípade, že sa nájde nepajník (čo takých je mnoho) tak si z nich nerob ťažkú hlavu. Dúfam, že vymyslíš poviedku, no je to aozaj super relax, nielen pre nás, čitateľov, ale aj pre teba. Netráp sa, či je to nevim aké úžasné dielo. Píš srdcom, to je asi jediné, čo ti môžem poradiť. Či sú to poviedky, básničky,úvahy... srdce a hlavne MJ v ňom ti napovie. Súhlasím s Haničkou, pero a papier musí byť spoločník.
Tak veľa šťastia, nech tu dlho vydržíš

7 mydailypleasures mydailypleasures | 15. listopadu 2015 v 20:09 | Reagovat

[6]:  Děkuji ti za moc pěkné uvítání :)
Nebudu tvrdit že jsem se někdy nepokusila něco napsat alr většinou to brzy ztroskotalo a nic jsem nedopsala alee třeba by to v tomto případě bylo jiné :)

8 Pola Pola | Web | 3. února 2016 v 23:25 | Reagovat

Páni, novej blog o Michaelovi založenej roku 2015? To je jak zjevení! Ale super! ;-) Jsem ráda, že je tu další, protože už nás moc nezbylo...

9 Kačka Kačka | 6. února 2016 v 0:23 | Reagovat

[8]: Díky :-)  teď to sice asi vypadá, že jsem se na všechno vykašlala,  aleee není to taak ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama