Blog je ve výstavbě

Jednoduše pradivé

26. listopadu 2015 v 6:24 | Kačka |  Citáty

Jednoduchý a výstižný citátAsi bych na začátek měla říct, že naprosto miluju citáty. Jakékoliv a o čemkoliv. Naplňují mě a často nutí k přemýšlení.

"Skončíš velmi zklamaný, když vyrosteš v domnění, že každý má stejné srdce jako ty."

Zase jsem brouzdala po Pinterestu a narazila na tento citát. A zjistila jsem, že jsem asi velmi často i počítala s tím, že hodně lidí chápe věci jako já. Když se nad tím teď zamýšlím, nechápu samu sebe. Často jsem se i díky své naivitě zklamala. Uvědomila jsem si jak je vzácné narazit na člověka, který pochopí vaše myšlenky a ještě vzácnější, když vás vyslechne aby se pokusil pochopit. A jak jinak Usmívající se skrze své úvahy jsem se dostala k Michaelovi.

Pamatuju si, že první pocit, který mě začačal naplňovat při poznávání Michaelovy duše byl porozumění. Pochopení...ktereho se mi často nedostávalo. Při poslouchání textů jeho písní jsem se cítila jako by mi někdo říkal že mi rozumí, že jsem si celou dobu myslela vše správně. Jako by on stál vedle mě a všechno toto krásné mi šeptal do ouška.

Jak by bylo možné mu odolat? MrkajícíPravda pravda! Chodí se mnou do školy, ze školy, uklízí se mnou,cvičí...nadře se chudáček!Smějící se


To by bylaa nejskvělejší věc na světě :) Ještě že máme tvou hudbu, skvělé blogerky a youtube :)) ♥


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 26. listopadu 2015 v 7:44 | Reagovat

Kačenko s těmi citáty to máme stejné:-) prostě kdysi dávn jsem si založila blok, ten papírováá í s tužkou a psala si do něj citáty a dělám to prakticky dodnes.. miluju antické básníky Seneca a pod.. takže Michael je v královské společnosti, kam ostatně patří!!

2 mydailypleasures mydailypleasures | 26. listopadu 2015 v 9:48 | Reagovat

[1]: Páni to je super nápad s tím blogem :)) Joo s těmi básníky tě úplně chápu. Nejvíce mě na tom baví a fascinuje jak v knihách, citátech nebo básních najde člověk vyjádření toho co se snažil říct celý život. :-)

3 hanylen hanylen | 26. listopadu 2015 v 12:32 | Reagovat

[1]:[2]: Holky, naprosto s vámi souhlasím. Také je ráda objevuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama